Ünalan Temizlik Hizmetleri

Hizmette kaliteyi ön planda tuttuğumuz için, sektördeki yerini koruyan ve her geçen gün farklılığını kabul ettiren, neticesinde de müşteri ağını sürekli genişleten ender kuruluşlardan birisiyiz.

Eğitimli elamanlarımız ve konusunda uzmanlaşmış yönetim kadromuzla günlük kazançtan çok gelecekteki işbirliği ve dayanışmaya önem verip, kalite standartlarımızı koruyarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ülkemizde gelişen teknoloji ve ekonomik koşullar kendini her alanda hissettirmeye başlamıştır.. Bu alandaki değişimler tüm kuruluşları daha az maliyetli, risksiz, daha verimli ve organize olarak çalışmaya yöneltmiştir.

Firmamız bu tür organize çalışmaların karşılanması amacıyla bir yapılanmaya girmiş, bu yapılanma neticesinde kısa sürede sonuca varan geniş bir hizmet yelpazesi ve müşteri odaklı çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Sunacağımız hizmetlerde , saygıdeğer müşterilerimizin taleplerinin, çağımızın gelişen imkanlarından faydalanılarak karşılanmasıyla zamanlarını asıl iştigal konularına ve sevdiklerine ayırmaları sağlanmaktadır.

Ünalan Temizlik Olarak Vizyonumuz

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında,verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde bir numara olmak ve çalışanlarımızla güvenli, huzurlu bir ortam yaratarak hizmette sürekliliğini sağlamaktır.

Ünalan Temizlik Olarak Misyonumuz

Genç ve dinamik kadromuzla eksiksiz güler yüzlü ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetinde rakipsiz bir başarı sağlamaktır.

Ofis Temizlik Hizmeti

Günlük, haftalık, aylık periyodik temizlik yaşamımızın en temel unsurudur. Bu yüzden günlük temizlik bizim için çok önem taşımaktadır. İnsan hayatının büyük bir kısmı ofis ev iş yerleri gibi çalışma alanlarında geçtiğinden temizlik büyük bir önem taşımaktadır. Peki temizlik nasıl yapılmalıdır. Öncelikle biz temizlik yaparken üç şeye çok önem veririz; hijyen, ferahlık ve temizlik. Bu nedenle çalıştığımız deneyimli personel, teknik ekipman, son sistem elektronik makine parkurumuz ve kalite standartlarına uygun kimyasallarımızla her zaman en iyisi olsun istiyoruz ve yapıyoruz.

Periyodik temizlik işleri şirketimiz tarafından anlaşma sağlanması üzerine genel veya özel yerlerin belirli aralıklarla temizliğin yapılması işleridir. Temizlik şirketimiz periyodik temizliklerde ister dış cephe ister genel temizlik ya da diğer temizlik türlerinden istenilen kalitede ve hijyen de olmasını sağlayarak çalışmalara başlar.

Periyodik temizliklerde istenirse gereken yerlerde ilaçlama da yapılmaktadır. Hem temizlik işlerinin sağlanması hem de hastalık yayan haşerelerin periyodik olarak ilaçlanması bulunulan mekanın sağlık koşullarını daha da iyileştirilmiş olmaktadır.

Temizlik hizmetini yeni nesil teknolojilerden yararlanarak en hızlı bir biçimde sizlere sunuyoruz. Belirttiğiniz gün aralıklarında mekanlarınıza standart, anti bakteriyel ya da bitkisel temizlik hizmeti verebiliyoruz. Hizmet esnasında kullandığımız makine ve sarf ürünlerini merak ediyorsanız ‘’Ekipmanlarımız’’ adlı sayfaya bakmanızı öneririz.

EŞYALI EV TEMİZLİĞİ ve TAŞINMA ÖNCESİ (BOŞ) EV TEMİZLİĞİ HİZMETLERİMİZ

Temel yaşam alanları olan evimizi, her daim temiz tutmak isteriz. Fakat, sosyal yaşamdaki yeterliliklerimiz buna müsaade etmeyecek kadar acımasızdır. Bu nedenle temizlik konusunda insanlar sürekli arayışa girerler. Genellikle yapılan temizlik faaliyetleri insanları yeteri kadar tatmin edemez. Çünkü başkalarının yaptığı işler konusunda sürekli bir soru işareti aklımızda oluşmaktadır.